Gęsta wydzielina z pochwy po pettingu a ciąża

Witam. Około 7 dni temu uprawiałam z moim chłopakiem petting, doszło do wytrysku na narządy rodne, byłam około 6-7 dni przed owulacją, tydz. po tym czyli w trakcie oczekiwanej owulacji pojawiła się gęsta, brązowa, bez zapachowa wydzielina. Co to może oznaczać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może jest to śluz owulacyjny. aby doszło do zapłodnienia konieczny jest bezpośredni kontakt nasienia z komórką jajową. Pozdrawiam