Gęsty, biały śluz a opóźnienie miesiączki

Witam. Chcialabym sie dowiedziec czy jest mozliwosc bym byla w ciazy. Uprawiam seks z moim partnerem i zawsze sie zabezpieczamy uzywajac prezerwatyw, konczy wytryskiem w srodku. Nigdy nie pekla nam prezerwatywa ale miesiaczka spoznia mi sie ok. tygodnia. Miesiaczki mam mniej wiecej co 31 dni nie mam reguralnej wiec ciezko to okreslic w zeszlym miesiacu zaczela mi sie 5 a skonczyla 9. Dodatkowo mam gesty bialy sluz i nie wiem czy to normalne. Bardzo sie denerwuje prosze mi jakos pomoc.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisywanej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie testu ciążowego. Gesty biały śluz może świadczyć o infekcji, co również może przyczyniać się do opóźnienia miesiączki.