Gęsty, biały śluz o intensywnym zapachu i nieregularne miesiączkowanie

Dzien dobry. Mam niereguralny okres wzeszlym miesiacu dostalam 5 askonczyl mi sie 9. Czy to mozliwe bytyle dni sie przesunol ? Czy moze jestem w ciazy ? Moj sluz jest gesty i bialy ma intensywny zapach. Brzuch czesto robi mi sie twardy i nabrzmialy wtedy mam uczucie ze jest ciezki i juz trudniej mi oddychac. Piersi tez mam nabrzmiale ale mnie nie bola. Stresuje sie ze moge byc w ciazy i jeszcze gorzej sie wtedy czuje. Niech mi lekarz w jakis sposob udzieli pomocy. z gory dziekuje. I czekam naodp

Witam! Objawy o których Pani pisze mogą być związane z zaburzeniami równowagi hormonalnej. Dodatkowo intensywny zapach z pochwy może świadczyć o infekcji bakteryjnej. Myślę że w tym wypadku warto udać się do ginekologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie. Oczywiście jeśli nie stosowała Pani żadnych metod antykoncepcyjnych nie można również wykluczyć ryzyka ciąży. Testy ciążowe dają najbardziej wiarygodne wyniki 10-14 dni po po stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki.