Gniecenie w nadbrzuszu, nudności, odbijanie

witam mam taki problem czuje gniecenie w nad brzuszu i mam nudności i odbijanie .pytałam się lekarza 2 razy powiedział że to na tle nerwowym ale mnie się wydaje że to coś innego pluje taką flegmą bez krwi taka biała wydzielina co to może być.mam 30 lat..pozdrawiam.ANETA.

Witam,

Warto udać się do gastrologa, który zapewne zleci Pani wykonanie gastroskopii, która rozwieje Pani wątpliwości, umożliwiając postawienie ostatecznej diagnozy.

Z poważaniem,

Marek Derkacz