Gorąca pierś po usunięciu macicy
Jestem 47 letnią kobietą po operacji usunięcia macicy. Od pewnego czasu zauważyłam iż sutek mojej prawej piersi wchłania się do środka i ma podwyższoną temperaturę.Mamografię robiłam w marcu i było wszystko w porządku.Czy to coś poważnego?

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane stanem zapalnym. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.