Gorączka i ból brzucha u 4-latki

4-LATKA CRP-39,39 .GORĄCZKA 3 DZIEŃ OK 39.JEJ OB 20,WBC 17,78.MCV80,50.LYMPH24,50.DOTEGO SILNY BÓL BRZUCHA I JEST OK.2-MC.PO OSPIE

Witam! Opisane odchylenia w badaniach nie są swoiste i mogą pojawić się w związku z istnieniem wielu stanów zapalnych. Proszę zgłosić się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie dziecka.