Gorączka i żółte białka w oczach po operacji woreczka żółciowego

witam pisalem ostatnio bo mam maly problem po operacji woreczka zolciowego wyszedlem ze szpitala w czwartek a w srode mialem usowany woreczek i od piatku mam goraczke 37-37.5 czsami 38 dostalem na badanie krwi i bilurbina calk.41.6 mam delikatnie zolte bialka z gory dziekuje pozdrawiam
ponad rok temu

Radzę w tej sprawie pilnie skontaktować się z chirurgiem najlepiej z ośrodka, gdzie Pan był operowany. Takie objawy jak gorączka, zażółcenie białkówek, podniesienie poziomu bilirubiny we krwi może świadczyć o żółtaczce mechaniczne na tle utkwionego kamienia w drogach żółciowych (kamień zszedł z pęcherzyka żółciowego prawdopodobnie w czasie zabiegu). Taki stan wymaga interwencji zabiegowej (najlepiej wykonania ECPW z usunięciem złogu). O wszystkim zadecyduje chirurg po badaniach (np. USG jamy brzusznej).