Gradówka w oku na górnej powiece u 3-latki

u mojej córki gradówka w oku na górnej powieceutrzymuje się już 2 tygodnie mimo podawanych leków zauważyłam że się powiększyła nie zmniejszyła dostaje oxycort a. Czy będzie musiała mieć operacje ? ma dopiero 3 lata

Oxycort jest dobrym leczeniem. należy 2-3 wieczory wygrzać suchym ciepłem, gradówka się powiększy i jest szansa że się przebije i oczyści. Jeżeli nie będzie poprawy po kolejnych 2 tyg. trzeba zrobić przerwę w leczeniu koniecznie. Wyciąć w szp. okulist. dla dzieci jeżeli nie zniknie do 2-3 miesięcy.Dziewczynki lepiej się goją. Pozdrawiam