Granice miąższowo zatokowe ostre
Witam. Bardzo proszę o poradę. Otóż po badaniu USG jamy brzusznej zaniepokoiło mnie jedno zdanie: Nerka lewa o wymiarach ..., nerka prawa o wymiarach. Granice miazszowo zatokowe ostre - to mnie niepokoi. Czy to cos poważnego? Z gory dziękuję.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Nie interpretuje się wyrwanych z kontekstu zdań. Proszę przytoczyć cały wynik badania USG j.brzusznej jeśli chce Pan uzyskać odpowiedź.