Grube uda po urodzeniu drugiego dziecka

Witam, moim problem to grube nogi. Uda są okropne. Mam 158 cm wzrostu i 59 kg wagi. Może nie jest strasznie ale moje nogi są okropne. Wszystko zaczęło się po urodzeniu drugiego dziecka, nie tyję proporcjonalnie tylko wszystko zostaje w nogach.Mam tak ubite uda że nie da sie mnie nawet uszczypnąć. Okropnie to boli zresztą. Ostatnio koleżanka powiedziała że powinnam iść na rozbijanie tłuszczu. Chyba przestanę jeść bo strasznie mi to dokucza. Chciałabym jeszcze ubrać spódniczkę. Proszę o poradę

Witam serdecznie. Zapraszam na konsultację, obejrzę ciało, zbadam je specjalnym urządzeniem i dobierzemy metody leczenia. Jest wiele preparatów, którymi można ostrzyknąć nogi , do tego warto też zastosować dietę, sport i w tak dobrany sposób uzyska się oczekiwane efekty. Najczęściej stosowanymi zbaiegami na nogi jest celluform, dermastanilon.Są to preparatu do rozpuszczania i redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Zapraszam

Zdecydowanie poza liposukcją - polecam serię zabiegów karboksyterapii medycznej w połączeniu z mezoterapią preparatem lipolitycznym.
W tym jednak wypadku polecam uzbroić się w cierpliwość, wdrożyć sensowną dietę, którą może Pani pomóc odnaleźć nasza specjalistka i oczywiście ćwiczyć (nawet w domu ze słynną Chodakowską:).
Seria zabiegów powoduje sporą redukcję tkanki tłuszczowej a także poprawę mikrokrążenia co wspomaga metabolizm tkanki na przyszłość.

Z poważaniem