Grubość endometrium 24 mm a prawdopodobieństwo ciąży

Witam Czy grubość endometrium 24mm moze swiadczyć o ciaży słyszałam również od lekarza że ciąża mogła sie wchłonać co to znaczy? albo jest za wczesna żeby była widoczna na usg nadmienię iz OM mialam 07.07.2014 dwa testy pozytywne bardzo wyraźne ostatni robiony wczoraj poprzedni tydzień temu wg om powinno już cos być widac.Robiłam dzisiaj test HCG krwi jutro wyniki za 10 dni mam powtórzyc Chciałam również zpytać czy jest ta ciaza czy raczej nie ma.Dziekuję z gory za odpowiedź

Witam. Sama grubość endometrium nie przesądza jeszcze o rozpoznaniu ciąży jednak w Pani przypadku wydaje się być ona bardzo prawdopodobna. Wczesna ciąża może nie być widoczna w usg w związku z czym proszę pozostać od stałą opieką ginekologa.