Gruczolak a leczenie żótaczki

Odebrałam wczoraj wynik i ,,wyszedł,,: gruczolakorak G1 brodawki vatera Czekam na KT,po co to badanie? i jakie są rokowania w tej chorobie oraz jak wyglądać będzie leczenie?Do szpitala trafiłam z żołtaczka mechaniczną i świadem. Podczas ERCPW udrożniono mi przewody żółciowe i wstawiono 2 protezy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wykonanie tomografii komputerowej jest niezbędne w celu oceny zaawansowania procesu chorobowego pod kątem rozważenia dalszych możliwości leczenia. Główną metodą leczenia jest jednak leczenie operacyjne. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.