Grupa wsparcia dla chorych na schizofrenię

Witam, szukam grupy wsparcia dla brata chorego na schizofrenię w Warszawie. Ma 30 lat.

Aleksander Ropielewski

Oto adres kontaktowy do grupy wsparcia dziłąjącej przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego w Warszawie.

17.15-19 w siedzibie Zespołu Leczenia Domowego IPiN, Warszawa, ul. Sobieskiego 9 (budynek Z, II klatka, piętro 2).
Tel. 22 45-82-751,

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski