Grzybica a brązowe plamienia

Witam. Ostatnia miesiączka zaczęła się u mnie brązowym plamienia dopiero na drugi dzień była już normalna tylko mniej obfita. Teraz mam brązowy śluz zamiast miesiączki byłam u lekarza przy badaniu ginekologiczny i usg pow ze mam grzybicę cytologia 2grupa wyszła .... co jest przyczyną tego śluzu zamiast miesiączki ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie brązowej wydzieliny zamiast okresu może być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli objawy nie ustąpią po zastosowanym leczeniu to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.