Grzybica pachwin od 2 miesięcy

Witam, od dwóch miesięcy mam grzybicę pachwin. Około miesiąc temu byłem u lekarza zajmującego się takimi sprawami, przepisał mi pewne tabletki oraz maść C***. Po tygodniu zauważyłem poprawę i myślałem, że będzie tylko lepiej. Po dwóch tygodniach skończyły się tabletki, została tylko maść, no i znów skóra zrobiła się bardziej czerwona. W chwili obecnej używam nadal C*** (już miesiąc!!!) oraz ktoś w Internecie doradzał tabletki F***, więc je kupiłem. Może i jest skóra trochę jaśniejsza i nawet nie swędzi, więc jakby trochę się poprawiło. Co mi Państwo poradzą? Zmienić maść? Zażywać F***? Może ewentualnie coś dokupić do tego... Czy wybrać się kolejny raz do lekarza? Wolałbym sobie coś kupić bez recepty, bo pieniędzy na lekarza w tej chwili nie mam niestety. Bardzo proszę o radę. Dziękuję z góry. Kamil.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Zdecydowanie najlepszym wyjściem byłaby wizyta u lekarza, który, jeżeli będzie taka potrzeba, zmieni leczenie. Niestety, leczenie grzybicy często jest długotrwałe i trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Pozdrawiam.