Grzybica penisa czy uczulenie?

Jako Nowy Użytkownik, Dzień Dobry wszystkim. Mam problem i zastanawiam się co to może być. Od 3 dni mam czerwoną skórę na napletku (wewnętrzna strona, kiedy naciągnę skórę do dołu) i żołędziu. Dzisiaj zaczęła mi schodzić skóra, dokładniej to jak przetrę czerwone miejsce ukula mi się taki biały wałeczek z tej skóry. Dodam jeszcze i to chyba będzie bardzo istotne. Masturbowałem się. Czasem to robiłem na wazelinie tym razem wymieszałem ją z Żelem do masażu firmy "oriflame (silk&cashmere) w takiej różowej buteleczce (była to masturbacja na zasadzie tarcia w ręce). Kilka godzin później zauważyłem właśnie pierwsze objawy. Do tego dochodzi swędzenie, wcześniej skóra w niektórych miejscach się ślimaczyła delikatnie. Proszę o pomoc. Czy iść do lekarza, czy poczekać jeszcze parę dni? Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Z dużym prawdopodobieństwem zmiany wynikają z podrażnienia i powinny samoistnie ustąpić.
Jeżeli jednak za kilka dni nie znikną  lub jeżeli występują jakiekolwiek inne objawy- ból, silny świąd, nieprawidłowa wydzielina z cewki - wówczas konieczna będzie wizyta u lekarza.

Pozdrawiam.