Grzybica penisa i stan zapalny gardła po przypadkowym kontakcie seksualnym

Witam. Miałem dwa miesiące temu przypadkowy kontakt seksualny. Po 3 tygodniach wystąpiły u mnie dziwne objawy. Grzybica penisa, stan zapalny gardła który mam do dzisiaj razem z nalotem na języku i czerwone kropki. Leczyłem się lekami przeciwgrzybicznymi, sprayem na żołędz i wszystko ustaje. Przeszedłem szereg badań: VDRL - minus, na wymazie z gardła nic nie wyszło i inne, ale interesuje mnie to : Granulocyty 36,6 % (norma 43-76) oraz Limfocyty 51% norma (17-48) LIMF$ 3.3 tys/ul ( norma 1,2-32).

Wyniki badań dodatkowych powinien interpretować lekarz leczący uwzględniając całokształt obrazu klinicznego.
Wtedy jest to celowe i miarodajne.
Pozdrawiam. JW