Grzybica pochwy i nie tylko

Od ponad roku leczę się na grzybicę pochwy i niestety mój organizm uodpornił się na wszelkie lekarstwa, antybiotyki. Co tydzień dostaję nową receptę - bez efektu. Leczę się zarówno globulkami jak i tabletkami doustnymi... Jestem bezradna, bo ciągle mam infekcje :( Może powinnam zmienić lekarza? Co powinnam zrobić, abym mogła wreszcie być zdrowa, bo przyznam szczerze, że wszystkie tabletki z serii grzybiczych już mialam i placiłam od 3 zl nawet do 100 zł, a nie stać mnie, aby co tydzień wydawać pieniądze na antybiotyki :(
ponad rok temu

Witam!
W przypadku nawracających i uporczywych grzybic, należy poszukiwać przyczyn osłabienia organizmu. Mogą nimi być np. cukrzyca, choroby tarczycy, anemia itp. Polecam artykuł: portal.abczdrowie.pl/jak-dochodzi-do-rozwoju-grzybicy. Jeśli nie ufa pani swojemu lekarzowi, może warto wybrać się do innego. W Pani przypadku należałoby wykonać podstawowe badania, np. morfologia krwi, glukoza we krwi oraz dokładne badanie fizykalne.
Pozdrawiam!