Grzybica żołędzi penisa i grzybica jamy ustnej a uczucie drgania serca

Witam. Nie dawno leczyłem się na grzybicę żołędzia i grzybice jamy ustnej. Brałem dużo leków i antybiotyki w sumie przez 2 miesiące. Od kilku dni zauważam szczególnie przy siedzeniu na krześle, jakbym drganie serca, albo mięśnia. Ale to nie drga mięsień bo jak sciągnę koszulkę to tego nie widać. To jakby w środku zaraz przy sercu. Wcześniej brałem też leki na cholesterol i trójglicerydy bo mam z nimi problemy, i aktualnie mam norme max przekroczoną o 60-80ptk. Czy to jest od tego ? Boje się :/

Witam! Przewlekłe przyjmowanie leków przeciwgrzybicznych może doprowadzić do pojawienia się pewnych zaburzeń rytmu serca. Zazwyczaj nie są one groźne i ustępują po zaprzestaniu przyjmowania preparatów przeciwgrzybiczych, Proszę zgłosić się do lekarza POZ, który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne.