Guz trzustki oraz brak apetytu, opuchnięte nogi i pożółkła skóra

witam.mamy w rodzinie osobe chorą na guza głowy trzustki.obecnie zauważyliśmy brak apetytu,opuchnięte nogi oraz zżółkniecie skóry.czego jeszcze możemy sie spodziewać w ,,ostatniej fazie,,choroby,poniważ wiemy że czas naszej babci się kończy.chcemy być przygotowani na mogące zaistnieć objawy.

Witam , trudno odpowiada się na takie pytania nawet specjaliście... no cóż , zapewne ww objawy będą się nasilać , mogą pojawić się jeszcze silne bóle i całkowita wręcz niemożność przyjmowania pokarmów (niedrożność), zż