Guz w okolicy obojczyka a tłuszczak

Witam od okolo roku czasu zauwazyłem ze powstaje mi guz w okolicach lewego obojczyka pod skóra powyzej obojczyka , w tej chwili dostalem skierowanie na badanie a guz ma około 6 cm srednicy , czy to moze byc np:tłuszczak czy cos innego ?

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania pacjenta nic nie jestem w stanie podejrzewać , a na gdybanie jestem za poważnym onkologiem!!! zż