Guzek - do kogo się udać?

Witam:)

Mam 19 lat, od 2 tygodni wyczuwam na prawej piersi, na górze, po prawej stronie (właściwie to bardziej po skosie) guza, jest wielkości monety 20 groszowej. Czy możliwe, że to rak? Czy też zwykły gruczoł? A z jakim lekarzem powinnam sie skonsultować - ginekologiem czy lekarzem chorób wewnętrznych?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

19 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Proszę skonsultować się z ginekologiem. W pani wieku najbardziej prawdopodobny jest guzek łagodny.

Pozdrawiam serdecznie.