Guzek pod sutkiem

Witam, już kiedyś pisałam na temat wykrytego guzka, i chciałam jeszcze dopisać dokładne umiejscowienie go. Jest on tak jakby zaraz pod sutkiem, może minimalnie wyżej, jest malutki i strasznie się boję, że to coś niedobrego. Od tego wszystkiego mam wrażenie, że mnie wszystko boli. Od czasu do czasu pobolewają mnie piersi, do tego sutek jest wklęsły, ale po jakimś czasie staje się normalny. Ta pierś - lewa jest trochę inna niż prawa.Także mam bardzo widoczne żyły i widoczna żyła otacza brodawkę, to koło sutka. Nie wiem, co mam robić. Choruję także na tarczycę i biorę leki na tarczycę, wizytę mam 25.01.2010 r. Nie wiem, co mam robić, boję się, że to coś naprawdę poważnego. Także na całym ciele mam widoczne żyły, a najbardziej na rękach, nadgarsku. Proszę o pomoc...

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Prawie 80% zmian w piersiach to zmiany łagodne, proszę więc nie martwić się na zapas. Widoczna siatka żył na ciele to kwestia indywidualnej urody, patologię można podejrzewać jeśli skupienie żył podskórnych występuje w jednym miejscu, ale dotyczy to zupełnie innych sytuacji.

Proszę spokojnie czekać na wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie