Guzek w okolicy odbytu i maść bez recepty

Panie Doktorze ostatnio zdiagnozowałem Guzek w okolicy odbytu czy to hemoroidy czy rak? a może coś innego? nie krwawi , nie boli , ale jest wyczuwalny pod spodem zdjęcie jak to wygląda. http://wrzuc.se/i/53f1c3b68f4a5 Czy to samo przejdzie? czy kupić jakąś masc, tabletki chodzi mi o takie żeby były bez recepty , i co dokładnie kupić? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana najprawdopodobniej jest spowodowana chorobą hemoroidalną. Wskazana jest wizyta u lekarza proktologa. Doraźnie może Pan zastosować jeden z preparatów dostępnych w aptece bez recepty.