Guzek w pachwinie z prawej strony a powiększony węzeł chłonny

witam ,od 2 lat odczuwam guzek w pachwinie z prawej strony czesto mnie boli ,bylam u lekarza ginekologa i powiedzial ze jest ten guzek na wezlach chlonnych.prosze mi napisac co to moze byc?

węzły chłonne pachwinowe należą doi najczęściej powiększających się węzłów .Najczęstszym powodem ich powiększania się jest odczyn zapalny -infekcyjny lub będący wynikiem naciągnięcia ścięgien tej okolicy