Guzek z wydzieliną na dolnej części piersi

witam serdecznie od okolo 3 m-cy mam guzek na dolnej czesci piersi , na poczatku mmyslaalam ze to cos w rodzaju ,pryszcza " ale przy pprobie wyciskania cos tam wycieklo , a pozniej powstala twarda grodka wewnatrz , miejsce to swedzi, i jest zaczzerwienione i twardawe,, wnetrrze przypomina kurzajke czy to moze byc rak ? mmam duza nadwage , 37 lat ,, pozdrawiam

KONIECZNA KONSULTACJA GINEKOLOGA!!! Ja , bez zbadania nie jestem w stanie nic odpowiedzieć na odległość W-wa - Skrwilno!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! DLACZEGO CZEKA PANI Z TYM AŻ 3 MIESIĄCE??? zż