Guzek za uchem i podejrzenie torbieli skórzastej

witam, moja córeczka ma 10 miesięcy, ma na głowce za uchem mały guzek, po usg wyszło , ze jest to najprawdopodobniej torbiel skórzasta lub powiększony węzeł chłonny , wymiary: 7x4x6mm, objętosć 0,1ml, głebokość od 3mm do 6mm. mam pytanie czy jest konieczne usuwanie chirurgiczne takiej zmiany?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję skonsultować się z chirurgiem dziecięcym, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.