Guzki w płusach a weryfikacja histopatologiczna

Witam..Mam liczne guzki w płucach , które od roku są monitorowane i nie rosną ..Dostałam skierowanie do poradni TORAKOCHIRURGICZNEJ .celem weryfikacji histopatologicznej ..Jak przeprowadza się taką operację ..Nadmieniam że od 10 lat borykam się z nowotworem , najpierw piersi , rok temu usunięto guza jasnokomórkowego z lewej nerki , teraz te guzki .ZA informacje serdecznie dziękuje

W związku z taką przeszłością medyczną istnieje duże prawdopodobieństwo, że zmiany w płucach mają związek z rakiem piersi i nerki. Aby to potwierdzić (i rozpocząć leczenie) lub wykluczyć - konieczna jest operacja. O jej szczegółach powie torakochirurg (chirurg klatki piersiowej) na podstawie badania i oceny badań obrazowych.