Halucynacje w dzieciństwie i częste migreny u 19-latki

Jak byłam mała miałam halucynacje. W ciemności widziałam robaki, chodziły po mnie i gryzły mnie. Po jakiś 2 latach to minęło ale teraz znów powróciło. Oprócz tego mam bardzo częste migreny. Dodam też że nie pale nie biorę narkotyków, a alkohol pije bardzo rzadko. Co to może być?

Diagnozę może postawić lekarz psychiatra po wizycie. Wtedy też będzie mógł zaproponować Pani leczenie, być może zaleci dodatkowe badania, może podjęcie psychoterapii. Zachęcam więc do udania się na konsultacje do lekarza.