Hipoechogenne pęcherzyki w ciąży

Witam. Chciałam zadać pytanie ponieważ żaden z 4 lekarzy których mnie badało nie potrafił mi odpowiedzieć. Parę dni temu trafiłam do szpitala ponieważ bardzo bolał mnie jajnik. Zrobili usg, stwierdzili torbielke w prawym jajniku o średnicy 29 mm i ślad płynu wokół jajnika. Z Okazji ze spóźniał mi się okres i testy ciążowe wychodziły pozytywnie zrobili mi betę. No i wyszło że jestem w ciąży. Jest pęcherzyk o śr5.5mm w macicy ale obok są jeszcze dwa jakieś hipoechogenne pęcherzyki. Co to?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Póki co należy cierpliwie poczekać. Kontrolne badanie za kilka-kilkanaście dni powinno wyjaśnić przyczynę opisanych zmian.