Histeroskopia polipa endometrialnego

Gdzie w woj. wielkopolskim można wykonać histeroskopowe usunięcie poilpa endometrialnego? Mam 28 lat. Czy obawiać się skrobanki?

Witam,
zabiegi tego typu odbywają się w szpitalu, więc musi Pani udać się na oddział ginekologii w Pani mieście ze skierowaniem od ginekologa/lek. rodzinnnego na ww. zabieg.
Jeżeli ma pani plany prokreacyjne, zabieg łyżeczkowania szyjki i jamy macicy nie powinien być wykonany. Decyzję o zakresie zabiegu podejmie Pani po rozmowie z lekarzem wykonującym zabieg.
pozdrawiam