Ile dni po miesiączce mogę starać się o dziecko przy 28-dniowym cyklu?

Ile dni po miesiączce mogę starać się o dziecko? miesiączkę dostaje co 28 i trwa krwawienie od 6 do 7 dni

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Najlepszy dzień w Pani przypadku to najprawdopodobniej 13 dzień cyklu. Powinien to być teoretycznie dzień przed owulacją. Proszę pamiętać, że dni cyklu są liczone od 1 dnia krwawienia miesiączkowego.