Ile dni przed okresem są dni niepłodne?

Ile dni przed okresem sa dni nie płodne napewno na 100 % przy regularnym cyklu 28dni i kiedy mialam owulacje jak okres mialam 19.sierpienia to ktorego wrzesnia owulacja

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W przypadku cykli 28-dniowych owulacja ma najczęściej miejsce 14 dnia, czyli w tym przypadku 01.09. Nie można nigdy ze 100% dokładnością określić dni niepłodnych, ale w przypadku regularnych cykli 28-dniowych szansa na zajście w ciążę jest bardzo niska po 18. dniu cyklu.