Ile może spóźniać się miesiączka?

do ilu najdluzej moze spoznic sie miesiaczka jak zawsze byla w granicach 0o 25 do 30 dni dzis mija mi juz 35 dzien i wciaz nie mam czy to moze byc ciaza dodam ze stosunek byl podczas miesiaczki

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek podczas miesiączki obarczony jest dość małym ryzykiem ciąży. Bardziej prawdopodobne wydaje się być opóźnienie okresu z innej przyczyny niemniej rozpoznanie wykracza poza możliwości internetowe. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.