Ile trwa leczenie toksoplazmozy?

Witam!Lecze się na toksoplazmozę od czerwca (3 serie rovamycyną) obecnie biorę biseptol 960 .niezbyt dobrze znoszę serię.Proszę o info.ile się to leczy?Wcześniej IgG>650IU/ml
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Czas leczenia toksoplazmozy może być indywidualnie zmienny, przy czym może trwać nawet do wielu miesięcy. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą chorób zakaźnych, który prowadzi Pani leczenie.