Ile żyją plemniki na skórze?

Witam, chciałabym zapytać ile żyją plemniki na piersiach, plecach, dłoni? Oczywiście zakładając, że na plecy lub brzuch/piersi te plemniki zostały przeniesione za pomocą dłoni, a nie wytrysk w pełni na brzuch., piersi, plecy. I ile żyja plemniki na ręce, zakładając, że chłopak dotknął tylko nasienia? prosze o odpowiedzi ;-)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Długość życia plemników uzależniona jest od warunków środowiska zewnętrznego. Zwykle obumierają w ciągu kilku minut.