Infekcja czy ciąża? - proszę o odpowiedź

Witam.
Od kilku dni mam dość nietypowe objawy, takie jak: - spóźniająca się 3 dni miesiączka (zaznaczam że nie miesiączkowałam regularnie, przed ostatni cykl miesiączkowy trwał 23 dni a ostatni równe 28.) - ból podbrzusza jak przy miesiączce (boli mnie tak od dobrych 4 lub 5 dni) - białawe, mleczne, wodniste upławy o zapachu kwaśnawym. - wieczorna zgaga.
Co może być przyczyną tego typu objawów?!
Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za odp.

Witam serdecznie!

Wydaje mi się, że najlepszą i najwiarygodniejszą odpowiedź da Pani test ciążowy. Objawy, które Pani opisuje bardziej odpowiadają zbliżającej się miesiączce.
Białe upławy są charakterystyczne dla drugiej fazy cyklu albo dla infekcji grzybiczej. Jednak w przypadku zakażenia zwykle odczuwany jest świąd i pieczenie okolicy pochwy, a tego Pani nie podaje.

Ze względu na nieregularność cykli radziłabym odczekać jeszcze kilka dni. Jeżeli okres nie pojawi się po tym czasie, warto będzie skontaktować się ze swoim ginekologiem.

Pozdrawiam.