Infekcje a tabletki dopochwowe i Furaginum

Wspolzyje z facetem zalapalam infekcje biore tabletki dopochwowe i furaginum czy moj facet powinnien sie wybrac do lekarza? mowi ze mu nic nie dolega, jakie sa objawy u faceta? czytalam tez ze sa masci bez recepty ktore mozna stosowac prosze o odpowiedz i jakie masci sa dobre bez recepty dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie napisała Pani jakiego typu jest to infekcja. Niemniej jednak jeśli nie występują objawy to nie ma konieczności leczenia partnera.