Infekcje dróg oddechowych u dziecka a polip nosa

Laryngolog zasugerowałą że moja 2 letnia córka ma polipa w prawej przegrodzie nosowe powiedziała że ma siną narośl i zeby przebadac ją pod kątem alergologicznym co mam z tym robić:( dodam ze corka od pażdziernika bez przerwy ma zapchany nos z katarem na zmianę chrapie rzezi sapie spi z otwartą buzią i w nocy ma kaszel duszący podbija ja do wymiotów podczas snu tak jakby łapały ja bezdechy

Taki rozwój alergii w tym wieku to lekka przesada. Dokładne badanie laryngologiczne powinno rozstrzygnąć przyczynę zmiany. Testy w keirunku alergii - to tylko wynik, od trzeciego roku coraz bardziej obiektywny w ocenie. III migdałek - nie w jednym przewodzie nosowym, nie to miejsce.