Infekcje pochwy a spóźniająca się miesiączka

Witam. Chcialabym zapytac o powodu spozniajacej sie miesiaczki. Wspolzylam z chlopakiem 2 razy. Prezerwatywa byla cala, doszedl na zewnatrz. Mialam jakas infekcje pochwy. Przez kilka dni wydzielal mi sie brazowy sluz. Podleczylam sie Tantuun Rosa i przeszlo. Teraz okres spoznia mi sie 8 dzien. Chce zrobic test, bo ciagle jestem zdenerwowana. Od czego moze spozniac sie okres w moim przypadku?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jednym z powodów objawów może być infekcja dróg rodnych. Nie można także wykluczyć ciąży. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.