Interpretacja badania cytologicznego

witam, zrobiłam badanie cytologiczne, proszę o nazwę leku który mógłby mi pomóc; "czynniki infekcyjne, mikroorganizmy, zmiany flory bakteryjnej. W UWAGACH"flora bakteryjna mieszana z udziałem prawidłowej.ODCZYN ZEBRANY W POBRANIU Z TARCZY. NIE STWIERDZA SIĘ ZMIAN ŚRÓD NABŁONKA I PROCESU ZŁOŚLIWEGO. Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ . MARZENA

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podany wynik wskazuje, że:
- nie stwierdzono komórek nieprawidłowych, które mogłyby świadczyć o nowotworze,
- oprócz bakterii fizjologicznie występujących w drogach rodnych, w wymazie obecne były także inne bakterie, które mogą być przyczyną stanu zapalnego.
Wynik proszę skonsultować z lekarzem prowadzącym.