Interpretacja badania EEG u 49-letniej kobiety

Interpretacja badania EEG. W tylnych częściach mózgu rejestrowano czynność podstawową 9-10 Hz o amplitudzie 20-40 uV R.z. obecna. Na tym tle w okolicach ciemniowo-potylicznych rejestrowano serie fal theta 6-7 Hz o amplitudzie do 40-50 uV. Pod wpływem aktywacji rejestrowano uogólnione wyładowania fal wolnych i poronnych zespołów iglicy fali wolnej 4-5Hz o amplitudzie do 60-100uV. Fs nie zmienia zapisu

Interpretacja badania EEG u 49-letniej kobiety
Interpretacja badania EEG. W tylnych częściach mózgu rejestrowano czynność podstawową 9-10 Hz o amplitudzie 20-40 uV R.z. obecna. Na tym tle w okolicach ciemniowo-potylicznych rejestrowano serie fal theta 6-7 Hz o amplitudzie do 40-50 uV. Pod wpływem aktywacji rejestrowano uogólnione wyładowania fal wolnych i poronnych zespołów iglicy fali wolnej 4-5Hz o amplitudzie do 60-100uV. Fs nie zmienia zapisu
NIEWIELKIE ZMIANY PATOLOGICZNE, ZMIANY NAPADOWE po HYERWENTYLACJI
Do pełnej KONSULTACJI NEUROLOGICZNEJ
Pozdrawiam