Interpretacja badania USG w ciąży

Witam, czy jest normalne, że będąc wczoraj na USG wczesne ciązy został uwidoczniony tylko pęcherzyk bez pęcherzyka żółtkowego? Pomiar USG stwierdził 5t3d.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Może być jeszcze nieco za wcześnie na pojawienie się pęcherzyka żółtkowego. Konieczne jest jednak wykonanie kontrolnego USG wg zalecenia specjalisty ginekologa, który prowadzi Pani ciążę.