Interpretacja mojego wyniku RTG pluc

Witam. Mam pytanie dotyczące wyniku RTG płuc. Oto on: Pola płucne bez zmian ogfniskowych,prawidłowo powietrzne. Sylwetka serca nieposzerzona w wymiarze poprzecznym z widocznym nieznacznie uwypuklonym pniem płucnym. Kąty przeponowo-żebrowe są wolne. Zrost przeponowo-opłucnowy po stronie lewej. Chciałabym wiedzieć, czy wszystko w porządku, z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.
Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl