Interpretacja opisu RTG płuc 28-latka

Witam, mam 27 lat i prosiłbym o interpretację opisu z RTG płuc. Niewielkie zgrubienia opłucnej w szczytach i zmiany drobnoguzkowe w szczycie prawym. W polu środkowym po tej stronie wzmożony rysunek śródmiąższowy. Drobne zrosty przeponowo-opłucnowe. Cień srodkowy w granicach normy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania sugeruje występowanie licznych zmian pozapalnych lub zapalnych trwających obecnie.