Interpretacja opisu USG jamy brzusznej

Witam proszę o analizę opisu badania USG jamy brzusznej . Wątroba niepowiększona o nieco wzmożonym echogramie z zachowanym rysunkiem naczyniowym.Badania. GGTP 176, AST68. ALT 107.

Wątroba o zaznaczonym niewielkim zwiększeniu gęstości na skutek być może stłuszczenia lub zwłóknienia. O tym może świadczyć podwyższona aktywność enzymów wątrobowych. Interpretacja powinna być przeprowadzona przez lekarza zlecającego te badania.