Interpretacja posiewu z pochwy w 33. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 33 tygodniu ciąży prosze o interpretacje posiewu z pochwy: 1.Caddida albcanc -wzrost 2.Staphylovoccus koagulazoujemny 3.Lactobacillus spp. Antybiogram MIC {1} Flukonazol <=1W Interpretacja lekowrażliwości wg zaleceń EUCAST ( )wzrost bardzo obfity(100-1000 kolonii)

Witam. Wskazane będzie miejscowe leczenie przeciwgrzybicze. Proszę skonsultować się z ginekologiem prowadzącym