Interpretacja wycinka ze zmiany w żołądku

pobrano mi wycinek ze zmiany w żołądku z fałdu przy odźwiernika 2 razy .1 wynik histop. :rozrost dołeczkowy błony śluzowej żołądka z dysplasją miernego stopnia .Ogniskowe włóknienie blaszki właściwej błony śluzowej. Wynik po 2-ch tygodniach Z TEGO SAMEGO FAŁDU PRZY ODŹIERNIKU przwlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka stopnia małego ,wybroczyny krwawe powierz. śluzówki. Pytanie co to oznacza ? w pierwszym badaniu jak określił lekarz WSTĘP do raka , 2-gie badanie co innego?Co dalej robić???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie napisała Pani z jakiego powodu zostało powtórzone badanie. Trudno zatem ocenić co było powodem dwóch rozbieżnych wyników. Być może doszło do błędu diagnostycznego. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza prowadzącego.