Interpretacja wyników 2-letniej dziewczynki - morfologia, mocz i USG jamy brzusznej

Odebrałam dzisiaj wyniki 2-letniej córeczki. Proszę o interpretację. Mmorfologia krwi: Leukocyty 7,2 Erytrocyty 4,26 Hemoglobina 12,2 Hematokryt 33,80 MCV 79 MCH 28,60 Płytki krwi 296 Limfocyty% 66 (25-50) H Inne (Eo,Bazo,Mono)11 Neutrofile% 23 (25-60) L Limfocyty # 4,7 Inne(Eo,Bazo,Mono)# 0,8 Neutrofile# 1,70 RDW-CV 14 PDW 12 MPV 10,40 P-LCR 29 Rozmaz krwi met.Schilinga Gran. segmentowane 22 Gran. kwasochłonne 5 Limfocyty 70 Monocyty 3 OB 2 Badanie ogólne moczu: Barwa - jasnożólta Przejrzystość - przejrzysty Ciężar właściwy 1,013 pH 6,5 Glukoza - nieobecna Ketony - nieobecna Urobilinogen - w normie Bilirubina - nieobecna Białko - nieobecna Azotany - nieobecna Osad moczu Nabłonki płaskie - nieliczne Leukocyty 0-1 Bakterie - nieliczne żelazo 97,0 CRP 0,10 Dodatkowo robiliśmy USG jamy brzusznej i wyszło, że wątroba wystaje spod łuku żebrowego 25mm - nieznacznie powiększona, poza tym narządy prawidłowe.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Niestety nie możemy odpowiedzieć na Pani pytanie, ponieważ dotyczy ono interpretacji wyników badań.

Proszę się udać z wynikami do lekarza, on mając możliwość zbadania Pani córeczki i zebrania dokładnego wywiadu, będzie mógł postawić trafną diagnozę i ewentualnie pokierować leczeniem.