Interpretacja wyników badań u 34-latka

Mój syn odebrał wyniki podam te co sa poza normą LYMPH 51,4 ,NEUT 39,5 RBC 5,84 RDW-SD 33 NEUT 1,90X10^3 NEUTROCYTY 40, LIMFOCYTY 53, CHOLESTEROL CAŁKOWITY 109, ALAT 47. reszta w normie.Syn ma 34 lata.Lekarz powiedział mu ze za tydzien ma ponowic wyniki bo byc może jest to stan zapalny.Przed zrobieniem wyników syn trochę czuł się jak by go brała grypa a trzy dni przed samym badaniem miał biegunkę i troche wymiotował.Bardzo prosze o pomoc bo troche sie tym niepokoję.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście przedstawione wyniki mogą być wynikiem toczącego się stanu zapalnego związanego z infekcją.